Archiv úřední desky
ROZHODNUTÍ hejtmana Jihomoravského kraje číslo 1/2026 ze dne 31. července 2026 o vyhlášení doby zvýšeného nebezpečí vzniku požáru – Vyvěšeno 3. 8. 2026 / Svěšeno 24. 8. 2026
HEJTMAN JIHOMORAVSKÉHO KRAJE
- Příloha č. 1 [PDF, 241,83 KB]
- Příloha č. 2 [PDF, 117,26 KB]
Veřejné zasedání zastupitelstva obce Němčičky 6. srpna 2026 – Vyvěšeno 28. 7. 2026 / Svěšeno 6. 8. 2026
starosta obce
- Příloha č. 1 [PDF, 200,36 KB]
Veřejná nabídka na pacht pozemku č. 6654 – Vyvěšeno 15. 7. 2026 / Svěšeno 31. 7. 2026
Starosta obce
- Příloha č. 1 [PDF, 521,62 KB]
Veřejná nabídka na pacht pozemků – Vyvěšeno 15. 7. 2026 / Svěšeno 31. 7. 2026
Starosta obce
- Příloha č. 1 [PDF, 494,5 KB]
Veřejná nabídka na pacht části pozemků – Vyvěšeno 13. 7. 2026 / Svěšeno 29. 7. 2026
Starosta obce
- Nabídka [PDF, 522,86 KB]
- Mapová příloha [PDF, 139,27 KB]
Veřejná nabídka na pronájem části pozemku – Vyvěšeno 1. 7. 2026 / Svěšeno 17. 7. 2026
Starosta obce
- Příloha č. 1 [PDF, 362,39 KB]
Veřejná vyhláška - opatření obecné povahy - stanovení přechodné úpravy provozu - Vinařská 50 – Vyvěšeno 23. 6. 2026 / Svěšeno 9. 7. 2026
Městský úřad Hustopeče
- Příloha č. 1 [PDF, 190,54 KB]
Veřejné zasedání zastupitelstva obce – Vyvěšeno 8. 6. 2026 / Svěšeno 18. 6. 2026
starosta obce
- Příloha č. 1 [PDF, 210,43 KB]
VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA ROZHODNUTÍ POVOLENÍ UZAVÍRKY SILNIČNÍHO PROVOZU – Vyvěšeno 8. 6. 2026 / Svěšeno 29. 6. 2026
MěÚ Hustopeče
- Příloha č. 1 [PDF, 213,8 KB]
- Příloha č. 2 [PDF, 656,63 KB]
VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA OZNÁMENÍ OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY – Vyvěšeno 1. 6. 2026 / Svěšeno 18. 6. 2026
STANOVENÍ PŘECHODNÉ ÚPRAVY PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH
- Příloha č. 1 [PDF, 161,12 KB]
- Příloha č. 2 [PDF, 831,77 KB]
- Příloha č. 3 [PDF, 796,59 KB]
- Příloha č. 4 [PDF, 4,98 MB]
Návrh závěrečného účtu za rok 2025 - Obec Němčičky – Vyvěšeno 27. 5. 2026 / Svěšeno 30. 6. 2026
Obec Němčičky
- Příloha č. 1 [PDF, 17,29 MB]
Návrh závěrečného účtu za rok 2025 - Svazek obcí Modré Hory – Vyvěšeno 27. 5. 2026 / Svěšeno 30. 6. 2026
Svazek obcí Modré Hory
- Příloha č. 1 [PDF, 1,7 MB]
Návrh závěrečného účtu za rok 2025 - DSO Dobrá voda – Vyvěšeno 27. 5. 2026 / Svěšeno 30. 6. 2026
DSO Dobrá voda
- Příloha č. 1 [PDF, 1,8 MB]
Návrh závěrečného účtu za rok 2025 - Zpráva auditora – zpráva o výsledku přezkoumání hospodaření za rok 2025 – Vyvěšeno 26. 5. 2026 / Svěšeno 15. 6. 2026
DOBROVOLNÝ SVAZEK OBCÍ
ČISTÝ JIHOVÝCHOD
ČISTÝ JIHOVÝCHOD
- Příloha č. 1 [PDF, 82,02 KB]
- Příloha č. 2 [PDF, 163,91 KB]
Veřejná nabídka na pronájem části pozemku – Vyvěšeno 20. 5. 2026 / Svěšeno 5. 6. 2026
Starosta obce Němčičky
- Příloha č. 1 [PDF, 982,56 KB]
Veřejná nabídka na směnu pozemku – Vyvěšeno 20. 5. 2026 / Svěšeno 5. 6. 2026
Starosta obce
- Příloha č. 1 [PDF, 508,13 KB]
Návrh závěrečného účtu za rok 2025 Mikroregion Hustopečsko – Vyvěšeno 13. 5. 2026 / Svěšeno 30. 6. 2026
Mikroregion Hustopečsko
- Příloha č. 1 [PDF, 3,31 MB]
Svolání veřejného zasedání zastupitelstva obce – Vyvěšeno 6. 5. 2026 / Svěšeno 14. 5. 2026
Starosta obce
- Příloha č. 1 [PDF, 515,83 KB]
Porovnání všech položek kalkulace cen pro stočné za rok 2025 – Vyvěšeno 30. 4. 2026 / Svěšeno 31. 5. 2026
Obec Němčičky
- Příloha č. 1 [PDF, 396,29 KB]
Veřejná vyhláška - DAŇ Z NEMOVITÝCH VĚCÍ NA ROK 2026. – Vyvěšeno 29. 4. 2026 / Svěšeno 1. 6. 2026
Finanční úřad pro Jihomoravský kraj
- Příloha č. 1 [PDF, 83,89 KB]
Spolupráce při odhalování nelegální výroby a distribuce alkoholu – Vyvěšeno 23. 4. 2026 / Svěšeno 14. 5. 2026
Celní správa
- Příloha č. 1 [PDF, 124,74 KB]
Veřejná vyhláška - ZAHÁJENÍ ŘÍZENÍ O POVOLENÍ UZAVÍRKY SILNIČNÍHO PROVOZU – Vyvěšeno 22. 4. 2026 / Svěšeno 13. 5. 2026
MěÚ Hustopeče
- Příloha č. 1 [PDF, 656,63 KB]
- Příloha č. 2 [PDF, 184,85 KB]
VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA – Vyvěšeno 17. 4. 2026 / Svěšeno 15. 5. 2026
Ministerstvo pro místní rozvoj
- Příloha č. 1 [PDF, 290,2 KB]
Přerušení dodávky el. energie 6.5. 2026 – Vyvěšeno 15. 4. 2026 / Svěšeno 6. 5. 2026
EG.D
- Příloha č. 1 [PDF, 94,7 KB]
Přerušení dodávky el. energie 6.5.2026 – Vyvěšeno 15. 4. 2026 / Svěšeno 6. 5. 2026
EG.D
- Příloha č. 1 [PDF, 94,85 KB]
- Příloha č. 2 [PNG, 534,56 KB]








