Sbírka pro psí hospic Dejte nám šanci

Datum: 13. 12. 2023

Vinný bar Hulata
V loňském roce jsme započali tradici, kdy jsme vybírali materiální pomoc pro útulek a moc rádi v ní budeme pokračovat. V letoším roce jsme vybrali psí hospic Dejte nám šanci.
Hospic poskytuje přechodný či trvalý domov psům starým, týraným, nemocným či handicapovaným, psům opuštěným, vyhozeným z množíren. Snaží se jim dvaceti čtyřhodinovou péčí uzdravit rány na těle i na duši způsobené lidmi.
Do Vinného baru můžete v průběhu prosince nosit materiální pomoc (viz. letáček) nebo můžete přispět i finančně.

Za pomoc pro tyto pejsky Vám z celého srdce děkujeme

Chcete podpořit starost o pejsky materiálně?
Krmivo a doplňky
Psy máme prioritně na BARFu, takže uvítáme maso. Maso prosím objednávejte u těchto firem s naší doručovací adresou:
-Vetamix
-Do psí misky
-B.A.R.F. me
Dále využijeme:
-konzervy – prosíme kvalitní, s vysokým procentem masa (Gran Carno, Sokol Falco, Rinti, Ontario apod.)
-přílohy – vločky, těstoviny, kuskus, jáhly, bulgur
-pamlsky – piškoty, piškoty a zase piškoty – univerzální platidlo na hospicu. Prosím, jiné pamlsky nevozte, většina našich svěřenců nemá téměř žádné zuby a s jiným druhem kokinek si neporadí.
-ovoce, zeleninu – jablka, hrušky, meloun, saláty, mrkev, okurky, řepa apod.
-doplňky – pangamin, oleje – lososový, lněný, ostropestřecový apod.
Veterinární prostředky
Uvítáme:
-pipety Advocate a Frontline
-tablety Simparica a Bravecto – oboje se nám osvědčilo v boji s blechami a parazity
-spreje/ šampony Frontline
-přípravky Sanicell a Imunovet
-injekční stříkačky, jehly
-desinfekce
Drogerie
Většina psů, kteří se k nám dostávají, nemá zvládnuté hygienické návyky. Pračka, kýbl a mop jsou u nás v permanenci v podstatě non stop. Uvítáme proto:
-prací prášky/gely
-aviváže
-čistící prostředky – SAVO bez chloru, Sanytol
-inkontinenční podložky
-kuchyňské utěrky
-toaletní papíry
-vlhčené ubrousky
Psí potřeby
-plastové pelechy
-látkové pratelné pelíšky
-přepravky
-obojky, postroje, vodítka
-hračky, plyšáky
-stříhací strojky
-nůžky na drápy
Co nepotřebujeme
Prosím, NEVOZTE levné marketové granule, dále matrace, deky, prostěradla, záclony, utěrky, ručníky či jiné textilie, nemáme je kde skladovat.

Více o hospicu: https://www.dejtenamsanci.cz/psi-hospic/

Transparentní účet