pondělí 8. března 2021 - neděle 14. března 2021

Datum: 8. 3. 2021

MUDr. Barnášová oznamuje, že v průběhu března zahájí očkování na covid , přednostně věkové kategorie 80+,70+ , kdo má zájem o očkování v ordinaci , ať se nehlásí do centrálního registračního systému, nemusíte volat do ordinace, budeme Vás kontaktovat telefonicky , ev. můžete napsat na lístek jméno, datum narození, telefonní číslo - vhodit do schránky, ev. poslat sms nebo na mail a zaregistrujeme si vás v ordinaci k očkování, po dodání vakcíny vás budeme kontaktovat.


MUDr. Hučíková oznamuje, že začíná očkovat na COVID. Objednat se můžete telefonicky na čísle 519 428 446. 


Ordinace MUDr. KOSE,  Velké Pavlovice vyzývá své pacienty, kteří mají zájem o očkování Covid-19 a nejsou jinde zaregistrovaní, aby se zaregistrovali na mailové adrese: ordinace.vp@seznam.cz. Uveďte prosím jméno, příjmení, datum narození a telefonní kontakt. Budeme Vás kontaktovat telefonicky, jakmile budeme mít očkovací látky k dispozici.


Oznamujeme občanům, že od pondělí 15. do 24. března 2021 bude z důvodu uzavírky komunikace Němčičky - Velké Pavlovice obsluhována pouze zastávka Němčičky ZD, která bude přesunuta před areál ZD. Autobus nebude projíždět obcí (bude se vracet zpět do Bořetic). 


Drůbežárna Prace bude v sobotu 13.3. 2021  v 11:45 hod před obecním úřadem prodávat: kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce , krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.