pondělí 3. května 2021 - neděle 9. května 2021

Datum: 3. 5. 2021

Zápis dětí do mateřské školy Němčičky na školní rok 2021/2022 se uskuteční v úterý 4. května 2021 od 15.30 do 16.30 hodin v místní mateřské škole bez osobní účasti dětí. Od 12. dubna 2021 je možnost si z webu školy vytisknout nebo vyzvednout v MŠ Žádost o přijetí do MŠ.


Ordinace MUDr.Kose ,Velké Pavlovice oznamuje, že k očkování proti nemoci Covid 19 se mohou registrovat pacienti starší 50-ti let. Registrovat se můžete telefonicky nebo na mailové adrese ordinace.vp@seznam.cz


Firma Hantály a.s. oznamuje občanům, že v úterý 4. května 2021 proběhne mezi 7-15 hodinou inventarizace nádob na tuhý komunální odpad a BIO odpad. Prosíme všechny občany, aby proto na úterý připravili před dům všechny své popelnice, a to i v případě, že nebudou plné, aby mohlo dojít k nalepení nového kódu. Prosíme, aby každá popelnice byla označena číslem domu. Stačí lísteček s číslem přilepit na popelnici izolepou. Dále prosíme o očištění povrchu nádoby zejména v místě, kde se nacházejí kódy. Popelnice, které nebudou přelepeny novým kódem nebudou nadále vyváženy. 


Drůbežárna Prace bude před Obecním úřadem v úterý  4. 5. 2021  v 11:45 hod. prodávat: kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, brojlerová kuřata,káčata,husokačeny Mulard, housata, krůty, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.


Hotel Kraví hora v Bořeticích přijme do HPP zaměstnance na pozici Správa a údržba budov. Nástup možný IHNED! Požadujeme: samostatnost, schopnost organizovat si práci, technické nebo stavební zaměření výhodou. Nabízíme dobré platové podmínky, jistotu stabilní společnosti a firemní benefity. Své životopisy můžete zasílat na mail reditel@kravihora.cz nebo tel.: 724 558 277.


Oznamujeme občanům, že ve středu 5. května proběhne svoz papíru a plastů. Prosím, připravte před dům odpad v průhledných pytlích a to nejpozději ráno do 8:00. Pytle, které budou poloprázdné a vyndané později nebudou svezeny. 


V. a K. oznamují, že od  10. 5. do 14. 5., budou provádět odečty vodoměrů. Žádáme občany, kteří mají vodoměr umístěný doma nebo na nepřístupném místě, aby vyvěsili stav na viditelné místo. Pracovník V. a K. nebude chodit do domů, pouze zanechá upozornění. Nebude-li stav vyvěšen, bude stav proveden odhadem.