pondělí 20. září 2021 - neděle 26. září 2021

Datum: 20. 9. 2021

Veřejné zasedání zastupitelstva obce se bude konat v úterý 21. září 2021 v 19:00 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu.


Obec Němčičky upozorňuje na úplné uzavření komunikace na Haltýři a to ode dneška do pátku 24. září. Děkujeme za pochopení.


Dbejte prosím zvýšené opatrnosti, v obci budou po celý týden probíhat přípravné práce na opravu děr ve vozovce.


Divadlo Boleradice srdečně zve na letošní novinku, romantický příběh, Pohádka máje. Na webových stránkách divadla Boleradice najdete kompletní podzimní program včetně předplatného "Rodiče s dětmi do divadla". Prodej vstupenek je možný v pokladně divadla vždy hodinu před představením nebo na stránkách www. boleradice-divadlo.cz 


Srdečně Vás zveme na dětský bazárek, který se koná v sobotu 25. září v kulturním domě v Bořeticích. Bazárek je zaměřen převážně na podzimní a zimní tématiku. Prodej začíná v 8 hodin a končí ve 12 hodin.


Společnost Stanislav Hovězák s.r.o. provoz dřevovýroby v Kloboukách u Brna zabývající se výrobou přepravních obalů, palet a beden nabízí volné pracovní místo na pozici dělník přípravy materiálu a kompletace výrobků. Práce pouze na jednosměnný ranní provoz dle množství zakázek, velmi příznivé platové podmínky, nástupní plat 25.000 až 30.000 Kč čistého dle pracovního pozice a různé benefity včetně 5 dnů dovolené ročně nad zákonný rámec. Nutná spolehlivost, zručnost, zodpovědnost a schopnost dobré komunikace v pracovním kolektivu. Nástup ihned. Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 604 233 440.


Drůbežárna Prace bude v úterý 28. 9.  v 11:45 hod. prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty za 200 Kč/ks, slepice ve snášce, brojlerová kuřátka, jatečné kachny, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.


Elis Textil s.r.o. - závod Velké Pavlovice přijme pracovnici na pracovní pozici "Operátorka provozu - oděvy". Nástup dle dohody. Nabízí práci na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti. Více informací na tel.: 606 054 595. Životopisy zasílejte na adresu: vojtech.potrecz@elis.com