pondělí 20. května 2019 - neděle 26. května 2019

Datum: 20. 5. 2019

Volby do Evropského parlamentu se konají v pátek 24. května 2019 od 14 do 22 hodin a v sobotu 25. května 2019 od 8 do 14 hodin. Voliči bude umožněno hlasování poté, kdy prokáže svoji totožnost a státní občanství České republiky platným občanským průkazem, cestovním, diplomatickým nebo služebním pasem ČR, cestovním průkazem ČR, nebo totožnost a státní občanství jiného členského státu Evropské unie. Volič může požádat ze závažných, zejména zdravotních důvodů, obecní úřad a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o umožnění hlasování do přenosné volební schránky - tel. 774 419 835.


Veřejné zasedání zastupitelstva obce Němčičky se koná v úterý 28. května 2019 v 19 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu. Program jednání je zveřejněn na úřední desce a na obecním webu.


Svazek obcí Modré Hory zve na přehlídku mužáckých sborů s názvem Modrohorské zpívání, která se koná v sobotu 25. května 2019 v 18 hodin na Ekocentru Trkmanka ve Velkých Pavlovicích. Večerem provází Petra Eliášová, hraje cimbálová muzika Lašár.


Divadelní spolek bratří Mrštíků zve malé i velké diváky na poslední představení letošní sezóny z řady předplatného Rodiče s dětmi do divadla. Veselé divadlo Brno uvede v neděli 26.5.2019 v 15 hodin pohádku Sindibádova dobrodružství. Pohádka, u které se nezastavíte ani na konci, protože vás děj vtáhne do stavu trvalého snění, a to jak děti, tak dospělé. Tato pohádka je určena k zapomínání na všední starosti a působí stoprocentně. Odehrává se v orientálním světě a je napsána na motivy pohádek Tisíce a jedné noci. Vstupenky je možné rezervovat v rezervačním systému webových stránek  boleradice-divadlo.cz a zakoupit v pokladně divadla v pátek od 18 do 19 hodin, nebo hodinu před představením. Všem příznivcům divadla Boleradice tímto děkujeme za účast na představeních v minulé sezóně a již nyní vás zveme na sezónu další, která mimo jiné bude obsahovat 2 řady předplatného pro dospělé a oblíbené předplatné pro děti.