pondělí 19. listopadu 2018 - neděle 25. listopadu 2018

Datum: 19. 11. 2018

Místní myslivecký spolek upozorňuje občany, že v sobotu 24. listopadu 2018 bude na katastru obce Němčičky probíhat hon na zvěř a žádá občany o zvýšenou opatrnost při pohybu po katastru obce.


Chrámová schola Kamínek zve na tradiční předadventní koncert, který se koná tuto neděli od 17 hod v kostele sv. Jiljí na Vrbici.


Spolek Velkopavlovické tradice zve v sobotu 24. listopadu 2018 malé i velké, v kroji i bez kroje, na první Kateřinské hodečky. Program začíná v 15 hodin v sokolovně ve Velkých Pavlovicích a můžete se těšit na vystoupení dětí, taneční školičku pod vedením lektorů z Javorníčku, soutěže a cimbálovou muziku Vinica.


V kanceláři úřadu se v pondělí a ve středu vybírá stočné za rok 2018, sazba 1 100 Kč za osobu. Stočné můžete uhradit také bankovním převodem, pokyny k úhradě najdete na webu obce.


Město Velké Pavlovice zve na adventní koncert oblíbené kapely SPIRITUAL KVINTET, který se uskuteční v sokolovně ve Velkých Pavlovicích v pátek 7. prosince 2018 od 18 hodin. Vstupenky v předprodeji za 150 Kč je možné zakoupit na Turistickém informačním centru ve Velkých Pavlovicích na ulici Hlavní 6/9, případně na místě v den konání koncertu za 200 Kč.


Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice zve k návštěvě divadla na novou vánoční hru Duchové Vánoc, která bude uváděná pouze v termínech 1.12., 2.12., 8.12. a 9.12.2018. Pohádkový příběh inspirovaný povídkou Charlese Dickense "A Christmas Carol" nás přenese do Londýna v první polovině 19. století. Lakomec, mrzout a majitel obchodu se smíšeným zbožím, Eduard Hamoun, má otevřeno i na Štědrý den. Vždy směle prohlašoval, že Vánoce jsou zbytečnost, a proto je zásadně neslaví. Přijďte se podívat na to, co se ale stane, když ho o Štědrém večeru navštíví tři vánoční duchové a nechají ho celý den prožít ještě jednou. Upozorňujeme návštěvníky divadla, že si zde mohou také prohlédnout výstavu Čtvrtstoletí divadelních bálů v Boleradicích. Dále oznamujeme zájemcům, že byl zahájen předprodej Jarního předplatného, které zahrnuje 5 představení v měsících leden až květen. Abonentní vstupenky mohou být také vhodným vánočním dárkem. Vstupenky na všechna představení je možné koupit v předprodeji každý pátek od 18 do 19 hodin v pokladně divadla, nebo je možná rezervace v rezervačním systému na webových stránkách divadla.


Vinařské potřeby LIPERA Velké Bílovice zvou k nákupu vánočních stromků - jedlí, smrčků, borovic za nejlepší ceny. Ke každému stromečku svařák zdarma! Prodej každý pracovní den od 8 h do 17 h a v sobotu dopoledne. 


TJ SPORT Němčičky příjme do pracovního poměru ženu - pracovní  zařazení: služby v pohostinství, ubytování, sportoviště. Dále přijme muže - pracovní zařazení: údržba sportovišť a jejich  vybavení, údržba budov, občerstvení, obsluha lyžařského vleku a zasněžovaní. Uchazeči se mohou hlásit na tel. č. 777 555 753 nebo 608 434 805 nebo přímo ve sportovním areálu.


Nemocnice Hustopeče přijme do pracovního poměru uklízečku na oddělení ošetřovatelských lůžek. Turnusové směny - pracovní doba 6:00 - 18:00 hodin včetně víkendů dle harmonogramu. Nástup ihned, pracovní poměr na dobu jednoho roku s následným prodloužením, možné sjednat i dohodu o pracovní činnosti nebo dohodu o provedení práce, vhodné pro důchodce a ženy na mateřské dovolené. Zájemci se mohou hlásit u paní Švástové na telefonním čísle 519 407 303.