pondělí 18. března 2019 - neděle 24. března 2019

Datum: 18. 3. 2019

Kancelář OÚ Němčičky bude od pondělí 25. března 2019 do pátku 29. března 2019 z důvodu malování uzavřena.


Starosta obce upozorňuje zejména seniory, aby byli opatrní při přijímání cizích osob do svých domácností. Jsou informace o výskytu obchodníků s energií v naší obci. Pokud si s vámi nesjednali schůzku telefonicky předem, dopouštějí se svou návštěvou u vás nezákonného jednání, které je v rozporu s obecním vyhláškou o podomním prodeji.


Firma JUKKA prodává v pátek 22. března 2019  v 9 hod. před obecním úřadem stromky k jarní výsadbě. V nabídce jsou jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  stolní réva vinná, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.


Svazek obcí Modré Hory pořádá již V. ročník soutěžní přehlídky vín tradičních odrůd mikroregionu Modré Hory s názvem 30 vín Modrých Hor. Soutěž je otevřena pro všechny výrobce vín působících v regionu a pro vína vyrobená z hroznů révy vinné mající původ v katastru modrohorských obcí. Vinaři, kteří se chtějí účastnit tohoto klání a přihlásit svá modrohorská vína, mohou tak učinit do 24. března 2019, a to prostřednictvím www.elwis.cz.


MUDr. Barnášová, Bořetice, ve čtvrtek 21. března 2019 a v pátek 22. března 2019 neordinuje, zastupuje MUDr. Debef v Kobylí. V pondělí 25. března 2019 ordinuje pouze pro akutní stavy do 10 hodin.


ZO ČZS Velké Pavlovice pořádá v sobotu 23. března 2019 v 18 hodin vinařskou akci O víně při víně, podrobnosti zde.


Prodejna Svět postelí Hustopeče, Bratislavská 18, zve všechny na Dny zdravého spánku, které se konají do 30. března 2019. V rámci těchto dnů prodejce odborně poradí a poskytne slevu 15 % na všechny zdravotní a ortopedické matrace italské značky Magniflex, na které poskytuje také prodlouženou záruku 8 - 12 let. Všechny matrace je možné v prodejně vyzkoušet. Prodejna Svět postelí Hustopeče je otevřena každý všední den od 9 do 17 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin.


STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. -  prodejna stavebnin v Hustopečích přijme do stálého pracovního poměru skladníka pro tuto prodejnu. Dobré platové podmínky, příjemný  kolektiv, nové moderní pracoviště, zaměstnanecké bonusy. Nástup možný ihned. Bližší informace na prodejně stavebnin v Hustopečích nebo na tel. čísle 519 333 444.


Westfalia Metal v Hustopečích aktuálně rozšiřuje své pracovní týmy. Těšit se na Vás bude tým ryze český spolupracovníků v moderním pracovním prostředí. Pro nové projekty hledáme: operátor výroby - vhodné nejen pro absolventy/ky, svářeč se zkušenostmi s CO2 nebo svařovacími automaty, náborový příspěvek až 30.000,-Kč, obsluha strojů, manipulant/ka, seřizovač/ka, nástrojař/ka, lisař/ka, obchodník/ce junior (komunikativní AJ), specialista/ka interní výrobní logistiky (předák). Společnost nabízí velmi zajímavé platové ohodnocení, nadstandardně placené noční směny, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravování, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, kurzy a školení atd. Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné náborové lince 800 023 008 nebo na e-mailové adrese: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com.